Farby Jotun. Farby do malowania dachów

Farba Jotun Conseal TU
Jest to jednoskładnikowa powłoka akrylowa schnąca fizycznie. Powłoka matowa. Produkt grubopowłokowy. Szybkoschnący. Można stosować bezpośrednio na metal. Do stosowania jako farba nawierzchniowa w warunkach atmosferycznych. Można stosować na powierzchnie o temperaturze poniżej 0 °C.Więcej w karcie technicznej (link obok).

Farba Jotun Pilot ACR
Jest to jednoskładnikowa powłoka akrylowa schnąca fizycznie. Ma wykończenie z półpołyskiem o dobrym zachowaniu połysku. Szybkoschnący. Można stosować bezpośrednio na metal. Do stosowania jako farba nawierzchniowa w warunkach atmosferycznych. Można stosować na powierzchnie o temperaturze poniżej 0 °C. Produkt posiada atest na nie rozprzestrzenianie się płomieni na powierzchni.Więcej w karcie technicznej (link obok).

Farba Jotun Vinyguard SG 88
Jest to jednoskładnikowa, fizycznie schnąca powłoka winylowa. Szybkoschnący. Można stosować jako grunt lub międzywarstwę w warunkach atmosferycznych i w zanurzeniu. Odpowiednia na właściwie przygotowane podłoża ze stali węglowej.Więcej w karcie technicznej (link obok).

Rozcieńczalnik Thinner no.7
Jest to rozcieńczalnik do farb. Opracowany w celu poprawy rozlewności szeregu produktów akrylowych, winylowych i przeciwporostowych firmy Jotun. Można również stosować jako środek czyszczący do pomp i narzędzi po i przed malowaniem.Więcej w karcie technicznej (link obok).